סאו קריאייטיב מספקת שירותי קידום אתרים, ניהול קמפיינים, שיווק באינטרנט ופרסום ברשתות חברתיות לחברות מובילות בארץ ובעולם
לקוחות

לקוחות

 

מועדון היאכטות הישראלי Sea-Gal

מועדון Sea-Gal מספק קורס משיטי יאכטות (סקיפרים) מקיף על 13 סוגי כלי שייט. 14 שנות ניסיון ו-3000 סקיפרים הם ההוכחה להצלחת המועדון ולמקצועיות הצוות המסור.

צוות מדריכים המקצועי מורכב מבוגרי קורס חובלים של חיל הים, מפקדי ספינות ובוגרים מצטיינים של מגמות השייט בצופי ים. הצוות ושיטת הלימוד המיוחדת שפיתחו יעזרו להשיר אותכם בזמן קצר למשיטי יאכטות מקצועיים. יאכטות חדישות וציוד שייט מובחר הפכו במשך השנים מאות סקיפרים את חלום ההפלגה שלהם למציאות מרתקת - בה הם יכולים לצאת לים הפתוח עם יקירהם ולהנות בצורה יוצאת דופן.

 


 

 

כמה מילים טובות ממועדון היאכטות Sea-Gal

 

 

מועדון היאכטות Sea-Gal הוקם בשנת 1992 ומציע קורסים בכל תחומי השיט, השכרת יאכטות, מפרשיות ועוד. Sea-Gal הוא המועדון הגדול ביותר בארץ וביתם של משיטי היאכטות והסקיפרים בישראל. ייחודה של החברה הוא צי היאכטות הגדול בארץ ויכולתה לתת מענה לכל צורך בתחום השיט. החברה היא one stop shop  לכל חובבי השיט, היאכטות ואופנועי הים.
גל, מנהל השיווק של Sea-Gal  עבד בעבר עם חברה שניהלה את הקמפיין עבורו אך הקמפיין לא היה רווחי, "העלות לליד הייתה גבוה, לא היו מגיעות הרבה פניות וגם אלו שהגיעו לא הובילו לסגירות", גל חיפש מענה אצל חברה אחרת והגיע לSeo- Creative  "החלטנו להקים קמפיין של פרסום בגוגל וגם פרסום בפייסבוק עם תקציב חודשי קטן בכדי שנוכל לבחון את התוצאות ולהיות עם היד על הדופק."
Seo Creative  הקימה עמוד פייסבוק מעוצב וקמפיין רחב בגוגל, "הקמפיין התחיל לעבוד ותוך זמן קצר התחלנו להתמקד במה שעובד. בחברה בחנו כל מילה ומודעה וראו מה עובד ומה לא וכך הם הצליחו לשפר את התוצאות פלאים. הגדלנו את התקציב בצורה משמעותית וראינו איך ב- SEO הורידו עלויות, כמות הלידים גדלה ומה שהכי חשוב הוא שכמות הסגירות עלתה כיוון שהלידים שהגיע היו הרבה יותר איכותיים".
גל מספר "גם היום ההתייעלות לא נפסקת והעלויות ללידים ממשיכות לרדת,  מי שחי את התחום וער לשינויים והמגמות שחלות בו יכול לנהל את הקמפיינים עבורי בצורה הכי יעילה ומקצועית".

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

לקוחות

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה