סאו קריאייטיב מביאה עימה ניסיון שיווקי עשיר. כחלק השירותים אותם מציעה החברה ניתן לקבל ייעוץ שיווקי אסטרטגי, ייעוץ קידום אתרים בפרט וייעוץ בענייני אינטרנט ככלל. אנו מאמינים בהנחלת הרגלי עבודה נכונים ובהקניית כלי עבודה ללקוחותינו כך שהשיפור והייעול יוטמעו וימשכו לאורך זמן.
ייעוץ וליווי

ייעוץ וליווי

 

סאו קריאייטיב - ייעוץ וליווי לשיווק באינטרנט

ייעוץ וליווי בבניית אסטרטגיה שיווקית באינטרנט

 

אם יש לך עסק ותנועת הלקוחות בו קצת איטית בזמן האחרון, ודאי נכנסת לסיעור מוחות באשר למציאת דרכים חדשות להחיות את העסק שלך. פרסום הוא שם כולל לדרכים שבאמצעותן ניתן לקדם את העסק ולהעלות אותו לתודעתם של לקוחות פוטנציאלים. כידוע, כיום ישנן דרכים חלופיות לפרסום הקונבנציונלי שמתבצע באמצעות משרדי פרסום בעיתונות, טלוויזיה וכד'. האינטרנט הוא כר נרחב לפרסום ואכן בעלי עסקים רבים פונים אליו בכדי לפרסם את עצמם. בעוד שניתן להעלות קמפיין פרסומי באינטרנט באופן עצמאי, ברוב המקרים ייעוץ וליווי מקצועיים יכולים לסייע מאוד ולהעלות את סיכויי ההצלחה של מסע הפרסום והשיווק באינטרנט. חברת סאו קריאייטיב מתמחה בשיווק באינטרנט, ויכולה להעניק לך ייעוץ וליווי מהמעלה הראשונה לכל אורך בניית האסטרטגיה השיווקית עבור העסק שלך.  אם הינך מעוניין לקדם את העסק שלך על ידי הקמת אתר עבורו, ביטויים כמו קידום אתרים, כתיבת תוכן לאתרים, קמפיין פרסום ועוד יהפכו למטבעות לשון עבורך ויהיו ברורים ונהירים יותר ככל שתרשה למקצוענים של סאו קריאייטיב לנווט את הספינה לעבר עמק הפרסום השווה והיעיל יותר. מעבר למתן ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך תוכל למצוא אצלנו הרבה יותר מכך. 

 

סאו קריאייטיב - ייעוץ וליווי החל מהפגישה הראשונה 

 

שיווק באינטרנט הינו תהליך מורכב שיש לבצעו בכובד ראש. לא תמיד קל לעמוד בתנאיו, במיוחד עבור אנשים שאינם בעלי ניסיון בתחום. לשם כך קיימות חברות בשוק שמציעות את שירותיהן בדמות בניית קמפיין פרסומי באינטרנט. אולם, סאו קריאייטיב מציעה לך, בעל העסק המעוניין לקדמו, שירות באיכות ללא פשרות וכן ייעוץ וליווי על ידי אנשי מקצוע מנוסים החל מהפגישה הראשונה במשרדינו. אנו מזמינים אותך להגיע ולשמוע את ההצעה הכי טובה בתחום. אנו נעשה הכל בכדי לבנות עבורך אסטרטגיה שיווקית באינטרנט במידות מותאמות אישית לך ולעסק שלך. אנשי המקצוע שלנו מומחים בקידום אתרים וביצירת קמפיינים פרסומיים הן במנועי חיפוש (כש-Google בראשם) והן ברשתות חברתיות, ובכלל זה פייסבוק. אלו הם מקומות אסטרטגיים ביותר להעלאת מודעות פרסום לאוויר שכן אחוזי החשיפה שלהם נמצאים בעשירון העליון, כך שתנועת הגולשים היומית בהם היא הגבוהה ביותר. ייעוץ וליווי כפי שמוצעים לך בסאו קריאייטיב כוללים קודם כל הבנה מעמיקה של מהות העסק שברצונך לשווק. זהו שלב הכרחי בכדי שנוכל לתפור עבורך חליפה אישית וייחודית שתמקם אותך בראש תוצאות החיפוש ובמודעות הצד של מנועי החיפוש ובמספר גדול של עמודים מתאימים ברשתות החברתיות. השלב הבא יהיה התאמת הכלים הנכונים עבור אסטרטגיית השיווק שתתאים לעסק שלך. לכל אורך הדרך אתה תהיה שותף מלא לתהליך ותזכה לקבל ייעוץ וליווי בכל החלטה שתצטרך לנקוט.

לאחר שנבנה אסטרטגיה שיווקית עבור האתר שלך ועבור העסק, נוכל ליישם אותה עבורך, זאת לאחר מחקר מקיף שהינו חלק מהשירות האיכותי שאנו מציעים ללקוחותינו. איננו דוגלים בשיווק ופרסום שהם בבחינת ירייה באפלה, אלא ממקדים את המטרות ואת שטחי הפרסום הייעודיים. גם כאשר הקמפיין השיווקי יהיה באוויר, אנו נהיה שם עבורך אם תרצה ייעוץ וליווי נוספים, בדיוק כפי שאנו מעניקים לשאר לקוחותינו שמגיעים מתחומים שונים. אנו בסאו קיראייטיב מאמינים כי ייעוץ וליווי ללקוחותינו לכל אורך הדרך הם הסיבה להצלחת האסטרטגייה השיווקית שנוצרת משילוב בין מומחיות גלובלית והתאמה אישית.    

 

 
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

ייעוץ וליווי

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה