פרסום באינטרנט מתייחס לעולם רחב של אפיקים: קידום אורגני, ניהול קמפיינים בגוגל וברשתות חברתיות, קניית מדיה ופרסום בפורטלים. סאו קריאייטיב יודעת לבנות את התמהיל הנכון לפרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

פרסום באינטרנט

מועדון לקוחות

מועדון לקוחות הוא אמצעי שיווקי יעיל שיכול לסייע לשגשוג כל עסק. במיוחד כאשר מדובר בפרסום באינטרנט, מועדון הלקוחות יכול לשפר פלאים את התפוצה והחשיפה של העסק.

מועדון לקוחות
ניוזלטר newsletter
ניוזלטר הוא שיטת פרסום ושיווק נאמנה, יעילה וחכמה. שליחת ניוזלטר מסייעת לכל אתר ועסק לשמור על קשר עם לקוחותיו ולהגדיל את החשיפה ואת הרכישות הפוטנציאליות.
ניוזלטר newsletter
קידום אתרים ממומן
קידום אתרים ממומן הוא שיטה יעילה לפרסם את העסק שלך באינטרנט וליהנות מסיכויי הצלחה גבוהים, כל עוד מבצעים אותו כהלכה ולפי התנאים שמנועי החיפוש מציבים.
קידום אתרים ממומן
קידום אתרים אורגני
קידום אתרים אורגני יכול להועיל מאוד לחשיפת האתר שלך לגולשים רבים, ולדירוג שלו בקרב תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש השונים. כך, למעשה, מתבצע פרסום שקט אך יעיל באינטרנט.
קידום אתרים אורגני
מהן החלופות לפרסום באינטרנט?
יותר ויותר בעלי עסקים ברחבי העולם וגם בישראל מגלים מדי יום את היתרונות של פרסום באינטרנט. הסיבה העיקרית לכך היא שהאינטרנט הפך למקום הגדול ביותר שמאגד אנשים מכל העולם בכל רגע נתון, מבלי שמישהו יצטרך לזוז מכיסאו או לארגן הסעה למקום הזה.
מהן החלופות לפרסום באינטרנט?
פרסום באינטרנט – מאיפה מתחילים? (מחקר, אופטימיזציה, קמפיינים, רשתות חברתיות...)
פרסום סאינטרנט יכול להיות מוצלח ויכול גם להיכשל. החוכמה היא לדעת כיצד לבצע אותו ולהבין את אחורי הקלעים של דרך הפעולה של מנועי חיפוש ורשתות חברתיות.
פרסום באינטרנט – מאיפה מתחילים? (מחקר, אופטימיזציה, קמפיינים, רשתות חברתיות...)
פרסום בפייסבוק
 

פרסום בפייסבוק הוא ענף פרסום יעיל שיכול להניב תוצאות יפות בעלות נמוכה לעומת אפיקי פרסום אחרים. גם כאן יש לשמור על מיתוג נכון ולהתחייב לטיפול מסור בפרסום.

פרסום בפייסבוק
גוגל - שיווק ברמה אחרת

מכל האלטרנטיבות כוח הפרסום בגוגל הוא החזק ביותר בשוק נכון לרגע זה. במאמר הבא מפורטים השירותים והכלים אשר מציע גוגל למטרות שיווק ופרסום ברחבי האיטנרנט בארץ ובעולם

גוגל - שיווק ברמה אחרת
קורס קידום אתרים
קורס קידום אתרים - מדוע כדאי ללמוד ולא רק לקרוא באינטרנט.
קורס קידום אתרים
למה פורטל? או סוף עידן החיפוש במנועי חיפוש.....

כולם רצים ומתרוצצים באינטרנט. כל מי שלמד קצת HTML רץ להקים עמוד או יותר ולאזכר מה שמתרוצץ במוחו. חלק מקימים לצורכי תדמית(אם אני לא שם –אני לא קיים), חלק לצורך העברת מידע (אם לא אספר- לא ידעו שאני קיים) וחלק לצורך מסחר (אם אין אני לי – מי לי...)

כולם מנסים להיות מתוחכמים ולרכב על ז'אנר האינטרנט מאז 1995. השינויים הטכנולוגיים המתמידים והתפוצצות בועת ההי טק והאינטרנט בראשית שנות האלפיים משכיחה את המציאות. תוכן ,טכנולוגיה ועיצוב הם שם המשחק החדש. הבעיה היא שנותנים את הדגש על טכנולוגיה ועל תחכום והצטעצעות עיצובית ומזניחים את התוכן. מסתמכים על יכולות "פנומנליות" של אלגוריתמים ממוקדי מנועי חיפוש, ספיידרים ורובוטים, אך שוכחים כי הגולש צריך מידע ממוקד ובהיר.

למה פורטל?   או סוף עידן החיפוש במנועי חיפוש.....
קמפיין ממומן או קידום אורגני
כל בעל עסק אשר קיבל את ההחלטה המבורכת לקדם את עסקיו באמצעות האינטרנט, מתלבט בשאלה מה עדיף, קמפיין ממומן במנועי חיפוש כגון תוכנית ה (PPC (Pay per Click במסגרת Google AdWords או קידום האתר בצורה אורגנית? "ישנם עסקים אשר בחרו לפעול בשני הערוצים אך מתחבטים בשאלה מהו התמהיל הנכון בין השניים?" בכדי לקבל החלטה מושכלת יש להבין את המהות והיתרונות של כל שיטה.
קמפיין ממומן או קידום אורגני
ניהול קמפיינים שיווקים באינטרנט
פרסום במנועי חיפוש הינה אחת הדרכים היעילות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. מסע פרסום המבוסס מילות מפתח מאפשר החזר השקעה מהיר אשר ניתן לבחינה. קמפיין המבוסס על מילות המפתח הנכונות מבטיח כי רק לקוחות פוטנציאלים רלוונטיים יגעו אל העסק, הכלים הרבים אשר קיימים היום ברשת מאפשרים לנו להשתפר ולייעל את השיווק על סמך נתונים ולא על תחושות בטן. פרסום PPC (Pay per Click)הינו פרסום ב Pull ולא ב  Pushכלומר הלקוח הוא זה שיודע מה לחפש היכן ומתי לרכוש את המוצר או השירות אותו הוא צריך.
ניהול קמפיינים שיווקים באינטרנט
ליצירת קשר 03-5656428
*שם:
*מייל:
*טלפון:
*אתר:
פירוט:

 

שותף מוסמך של גוגל מומחה לקידום אתרים

פרסום באינטרנט

שירותי החברה

קידום אתרים

פירסום בגוגל

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק באינטרנט

מלקוחות החברה